Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Menu UA

Menu DE

Odpowiedni Ludzie

w Odpowiednim Czasie

 

 

pracodawcy

pracownicy

 

 

Pracownicy z Ukrainy

Nasza firma powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb kadrowych, polskich przedsiębiorców w czasach dynamicznych zmian na rynku pracy. Zdajemy sobie sprawę jak trudnym procesem  jest obecnie rekrutacja osób z odpowiednimi kwalifikacjami i godnych zaufania. Rezultaty  tych poszukiwań nie zawsze bywają satysfakcjonujące. Solid Investment gwarantuje najwyższą jakość usług.

Kandydaci dopasowywani są do potrzeb Klienta po pozytywnym  przejściu kilkuetapowej rekrutacji.
Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu zarządzania, ekonomii oraz administracji. Dodatkowo współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną grupą praktyków z wieloletnim stażem zawodowym.

 

Co nas wyróżnia?

Działamy tak aby każde powierzone nam zadanie zostało wykonane sprawnie, terminowo i z sukcesem.
Naszą ambicją jest obsługa pracodawcy użytkownika na najwyższym poziomie, przekazywania wykwalifikowanych i i sprawdzonych pracowników a w szczególności przekraczanie oczekiwań w zakresie czasu reakcji na zapotrzebowanie oraz minimalizacji poziomu rotacji pracowników. Każda Firma jest obsługiwana z jednakową uwagą, niezależnie od tego, czy zamówienie dotyczy jednego czy kilkudziesięciu pracowników, na kilka godzin, na rok, czy jest składane na miesiąc przed terminem realizacji. Po akceptacji kandydata przez Klienta zapewniamy kompleksowe załatwienie formalności związanych z rozpoczęciem legalnej pracy w Polsce. Kandydaci z Ukrainy, przed wydaniem ich do klienta przechodzą kilku tygodniowy proces rekrutacji oraz szkolenia co daje nam gwarancje świadczenia pracy na wymaganym przez pracodawcę użytkownika poziomie.

Chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń lub napisz do nas >>>